"JIS" atvejis

Tai šalia pagrindinių projektų gimstanti paveikslų serija. Jos pagrindu tampa portretai, kurių personažai gai būti kitų projektų veikėjų stebėtojai, draugai arba antrininkai. Dažnai šių portretų kilmė yra autoportretinė, tačiau tiek paveikslai, tiek jų personažai yra laisvi nuo įsipareigojimų žiūrovams, koncepcijoms bei elgesio normoms.

KITI DARBAI:

K.Donelaičio atvejis

Kristijonas Donelaitis (1714-1780) - lietuvių poetas nepalikęs patikimų savo atvaizdų. Kaip sukurti įtikinantį portretą žmogaus kurio išvaizda nežinoma?
K. Donelaičio atvejis tapo tyrimo „vaizdo poreikis“ atspirties tašku.

daugiau

"IN"atvejis

"IN" - raidės, skiriančios mano ir Lenkijos karaliaus bei Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto (1520-1572) pavardes, tampa ir projekto pretekstu ir metodu, kuris pasiūlo autoriui persikelti į XVI a. gyvenusio asmens poziciją.

daugiau

M.K. Oginskio atvejis

Asmenybės kultas kartais pasireiškia noru tapti panašiu į lyderį. Kūno kalba, stilius, veido išraiška ir kaukolės forma, anot senovės mokslininkų, atspindi asmenybės bruožus. Nukopijavęs kraniometrinius taškus ir veido išraišką nuo Francois‘o Xavier‘o Fabre tapyto Mykolo Kleopo Oginskio portreto, pabandžiau tapti diplomatu, politiku, sukilėlių vadu ir kompozitoriumi.

daugiau

Homo Catinus atvejis

Siekiant atrasti vaizdo generuojamo melo ribas, tiriamos puodo inkorporavimo į žmogaus portretą galimybės, sukuriama kraniometrijos sistemai analogiška puodometrijos sistema ir puodometrinis portretas, bei nutapomas Vakarų Europos portretavimo tradicijų reikalavimus atitinkantis Homo Catinus (žmogaus-puodo) portretas.

daugiau